Môžem užívať Granobil pastilky v tehotenstve?

Zodpovedané
27. dec 2023

Dobrý deň,

som 21. týždni a už 3. deň trpím nádchou alebo nejakou virózou. Začalo to silnou bolesťou hrdla, tá ale zmizla (vďaka Homeogene, kloktaniu harmančekom, mullerovym pastilkám, stop anginu). Mám ale veľmi upchatý nos, žlté hlieny, ktoré ma v noci drhnú v krku, vyschýna mi v ústach a dusím sa. Vždy mi pomáhal Granobil na to sucho v krku, sú to lišajníkové pastilky.

Sú vhodné aj v tehotenstve?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Doplnok Granobil neobsahuje žiadne zložky, ktoré by sa v tehotenstve nemohli užívať. Pokiaľ Vám zaberá kľudne ho berte.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie