Pomôže Hylak 4,5 ročnému synovi, ktorý má tvrdú stolicu?

Zodpovedané
18. jan 2020

Dobrý deň,

môj synček má 4 roky a 6 mesiacov a máva dosť tvrdú stolicu. Stravu má upravenú, užíva probiotiká a prebiotiká, aj vlákninu. Boli sme aj na gastre a odpoveď bola, že z toho musí vyrásť.

Má aj ekzém, tak mu chcem dať do poriadku črievko.

Môže mu pomôcť Hylak?

Nezapečie ho?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak nepomáhajú probiotiká, ktoré užíva doteraz, tak môžte vyskúšať Hylak.

Sú to v podstate tiež probiotiká, ale majú iné zloženie. Určite ho z Hylaku nezapečie, toho sa nemusíte obávať.

Pri tvrdej stolici a zápche môžte vyskúšať aj sirup Lactulosa Biomedica.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová