Poradíte mi zvláčňujúci krém na tvár?

Zodpovedané
10. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom krémov na tvár na celodenné použitie. Pokožku mám normálnu. Občas mám pod ústami na pravej a ľavej strane mierne začervenanie a tvoria sa mi šupinky. Nehľadám nič značkové, najlepšie bez výraznej parfumácie. Momentálne používam kozmetiku Weleda.

Poradíte mi zvláčňujúci krém na tvár?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa popisu máte možno normálnu pleť, ale so sklonom k podráždenosti. Také neutrálne kozmetiky patrí napríklad Doliva alebo Mixa.

Môžte vyskúšať upokojujúci hydratačný krém od firmy Mixa. Je hypoalergénny, bez alkoholu a parabénov. A mal by Vám pomôcť predísť aj začervenaniam a vysúšením pokožky.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová