Sú vitamíny Kids od Forever postačujúce pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
5. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov pre deti Kids od Forever Living. Píšu, že ich môžu užívať deti od 2 rokov. Syn má 2 roky.

Môžem mu ich bez obáv dávať?

V zložení píšu, že deti 2 tablety denne a inde som sa dočítala, že iba 1 tabletu denne.

Čo si myslíte o zložení vitamínov?

Sú postačujúce?

Syn berie Vigantol 2 kvapky denne. Tieto vitamíny tiež obsahujú vitamín D, ale asi málo.

Treba dávať ešte aj Vigantol 2 kvapky denne popri týmto vitamínoch?

Ďakujem

Dobrý deň,

vitamíny Kids od Forever Living sú vhodné pre deti od 2 rokov. V tomtom veku môžete podávať 1 žuvaciu tabletu denne.

Vzhľadom na obsah vitamínu D, znížte dávku Vigantolu na 1 kvapku denne.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut