Prečo často močím?

Zodpovedané
27. okt 2019

Dobrý deň,

mám 36 rokov a mám problém s častým močením. Vymočím sa pred spaním, raz v noci a potom o štvrtej ráno. Vodu v tom čase nepijem vôbec.

Mám za sebou dva pôrody. Na gynekologickej prehliadke mi nebolo nič zistené. Mám iba väčšiu maternicu.

Čo mi môže byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak nemáte symptómy akútneho zápalu, opakované nočné nutkanie na močenie, môže byť spôsobene oslabeným panvovým dnom.

Na spevnenie panvového dna sú výborné Kegelove cviky, ktoré majú množstvo priaznivých účinkov.

Prajem Vám krásny deň,
MUDr. Petra Vinceová