Krv v moči

liz_lemon
13. jún 2012

Ahojte,
dnes rano som mala krvavy moc, aj ked som sa utrela na papieri bola krv. Pri dalsich moceniach uz nebolo nic, moc bol ciry ako voda, ale aj tak som hned isla k urologovi, ten mi skontroloval moc a urobil sono, vsetko bolo OK. V priebehu rana ma bolela prava strana chrbta, a spomenula som si, ze aj v noci ma to bolelo, ako som lezala. Zajtra idem ku gynekologovi, ale aj tak sa chcem spytat, ci niektora nemala taketo nieco, pripadne z coho to mohlo byt. Urolog hovoril, ze to moze byt aj tlakom babatka na oblicky, a presne aj z tej bolesti chrtbta som mala pocit, ze mi tam kope.

strapco13
13. jún 2012

@liz_lemon nakolko si tehu nemohla odist hlienova zatka trosku? mozes sa zacat otvarat? bolesti chrbtra mozu byt poslickovia ..ved uvidis co povie gyn..povedz mu co sa stalo
ale mohlo to byt ze babo koplo do oblicky, alebo praskla nejaka cievka v posve /nebolo nieco burlivejsie pred tym?/..lebo to ze to bvolo po cikani, nemusi znamenat ze je to z mocovych ciest
rovnako to mohla byt aj zlata zila...ale ta vacsinou pri malej potrebe nekrvaca pokial nie je inak podrazdena ci zapalena

liz_lemon
autor
13. jún 2012

@strapco13 otvarat hadam nie, ja som sa len v piatok vratila z nemocnice, a nemala som problem s otvaranim
skor mam pocit, ze ma babo koplo, kedze ma bolelo v pravej casti chrbta od noci, az do rana, ale uz to ustalo, takze asi sa inak ulozilo 🙂
z posvy to nebolo, teda nemam ten pocit, lebo najprv mi ani neslo cikat, co som nechapala, lebo ved rano ma kazdy plny mechur, ale potom mi to doslo, ze som tam mala zaschnutu krv
urcite to zajtra poviem dr.

strapco13
13. jún 2012

@liz_lemon tak z tohto to naozaj moze byt potom z mocovych ciest..snad to bolo naozaj len jednorazova zalezitost

zuzikkaa
14. jún 2012

@liz_lemon ja som mala posledny mesiac tehu krv v moci,,ale ziadne ine bolesti ani pri moceni...doktor povedal ze plod tlaci na mechur atd cize z toho
aj mi posielal moc na rozbor a vsetko bolo ok

liz_lemon
autor
14. jún 2012

@zuzikkaa
@strapco13

no tak nakoniec absolutne nic z toho nebolo, nastastie
dr. povedal, ze moc je negativny, tak je vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre