Kedy sa začať snažiť po spontánnom potrate?

natali408
5. jan 2019

Ahojte prosím vás poraďte mi,som po spontánnom potrate (28.10. 2018) práve mi skončil 1.menzes .
Chcem vás poprosiť o rady, kedy sa začať snažiť. Co pomohlo vám ? Ja užívam Inofolic Combi a teraz aj Agnucaston.
Ďakujem ❤

miadi
5. jan 2019

Zacat mozes hnet ked sa na to emocionalne citiš.

mima172
5. jan 2019

Ahoj, ja som si tým, žiaľ, prešla tiež. U mňa MA zistený 23.11, kyretáž 27.11, prebehla už aj prvá MS a lekár povedal, že sa môžeme začať snažiť. Strach ne neopísateľný, no detičky ešte nemáme a som po 30 tke, takže zbytočne vyčkávať nemá význam 🙂 Prajem všetko dobré ❤

natali408
autor
5. jan 2019

Ďakujem ❤
Nemate náhodou nejaké typy, na úspešné oplodnenie? Myslím tým nohy hore po styku a pod....

whatever1
5. jan 2019

@natali408 zalezi aj v ktorom si bola tyzdni...ak si bola na uplnom zaciatku tak uz by si aj mohla ak sa na to citis

natali408
autor
5. jan 2019

@whatever1 v 14 tt

whatever1
5. jan 2019

@natali408 ja by som este pockala😞 Aspon este dva menstruacne cykly. Ak si mala aj cistenie tak si myslim ze sa odporuca cakat dlhsie. Najlepsie ti povie gynekolog.

miadi
5. jan 2019

Mne zomrel syn v 18tt teho a dr povedala ze mozeme sa hnet Po prvej menstruacii snažit. Citala som o tom študie anglickych štatistikov že ženy ktore otehotneju praveze do 3m Po potrate maju štatisticky bezproblemovejšie teho ako tie čo počkaju a plodia neskor.. nohy hore je blbost klucove je snazit sa tak den dva pred ovulaciu . Alebo jednoducho sa snažit kazdy druhy den

natali408
autor
6. jan 2019

@miadi ďakujem za radu 😊tebe sa podarilo do 3 mes.?

putis
6. jan 2019

Ja som bola na čistení 7.11. V 7tt. A gyn. povedala,ze môžme po druhej menštruácii,tak to už nechavame na náhodu.

miadi
7. jan 2019

@natali408 ja som len teraz mala prvy x ms od porodu v 17tt este je to len dakych 6t odvtedy prva ovulka este len pride teraz. Mne je to jedno kedy sa zadari hlavne nech je babatko ok