Aké vitamíny mám začať užívať na podporu počatia po mimomaternicovom tehotenstve a laparoskopii?

Zodpovedané
17. okt 2023

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Aké vitamíny mám začať užívať na podporu počatia po mimomaternicovom tehotenstve a laparoskopii?

Tá bola 24.7.2023. Za dva roky som mala 2x MA a 1x UPT zo zdravotných dôvodov. V januári budem mať 36 rokov.

Ďakujem

Dobrý deň,

určite odporúčam návštevu centra IVF. Máte nižšiu šancu na otehotnenie a je potrebné odporučiť vyšetrenia na plodnosť a potrácanie.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič