Aké dokumenty potrebujete k nahliadnutiu ohľadom invalidného dôchodku?

Zodpovedané
9. dec 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Čo presne by ste potrebovali?

Aké dokumenty?

Stačila by prepúšťacia správa, kde je popis operácie a informácia o odstránených orgánoch?

Ďakujem

Dobrý deň,

aj keby ste mi presne napísali diagnózy a ich stupeň, tak nikdy Vám nepoviem presnú percentuálnu hodnotu.

Ide o veľmi orientačné číslo, že koľko bude Váś invalidný dôchodok. K tomuto je kompetentný sa vyjadriť iba lekár sociálnej poisťovne.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková