Ako dlho po laparoskopii žlčníka môžu pretrvávať bolesti pod pravým rebrom vyrážajúce do chrbta?

Zodpovedané
8. júl 2020

Dobrý deň,

som týždeň po operácii žlčníka. Niekedy mám problém sa zhlboka nadýchnuť a problém sa postaviť z ľahu.

Dokedy môžu pretrvávať bolesti pod pravým rebrom vyrážajúce do chrbta?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

rekonvalescencia po operácii žlčníka býva štandardne 4 - 6 týždňov.

Týždeň po operácii je veľmi krátka doba na to, aby bol Váš zdravotný stav úplne upravený.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková