Ako docieliť, aby som bola zdravá ako kedysi?

Zodpovedané
12. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom liekov na depresiu. Užívam Valdoxan dva tabletky večer a Magrilan dve tabletky ráno.

Valdoxan beriem pravidelne od septembra a Magrilan pravidelne už cca 6 týždňov. I napriek tomu mám občas pocit úzkosti a mám na nič náladu. Srdce mi búcha ako splašené, cítim záťaž na hrudi.

Neurol mi nepomáha.

Ako docieliť, aby som bola zdravá ako kedysi?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

uvedenú liečbu Vám pravdepodobne odporučil Váš psychiater, preto by ste mali s ním prekonzultovať Vaše zdravotné problémy, keďže pozná Vašu anamnézu.

Ak nezaberá liečba, tak by bolo možno vhodné zmeniť liečbu, ale toto už patrí do rúk psychiatra.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková