Ako postupovať, keď mi každý liek účinkuje len chvíľu?

Zodpovedané
22. nov 2022

Dobrý deň,

už 2 roky trpím úzkosťou, depresiou a nespavosťou. Skúšala som už aj lieky na prírodnej báze, zaberali len na určitý čas. Tiež som skúšala aj CBD olej, účinkoval tiež len pár mesiacov.

Už skoro 3 mesiace užívam antidepresíva Mirzaten. A aj tie účinkovali len zo začiatku, ale teraz už veľmi nie. Opäť nespím a mám z toho úzkosti. Navštevujem aj psychologičku.

Ako mám ďalej postupovať, keď mi každý liek účinkuje len chvíľu?

Ďakujem

Dobrý deň,

tento problém je potrebné riešiť so psychiatrom, aby sa ťažkosti nezhoršili ešte viac. Existuje veľa liekov na depresiu a úzkosť.

Psychiater Vám určite predpíše lieky, ktoré Vám pomôžu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková