Ako sa zbavím mapy na jazyku?

Zodpovedané
24. aug 2021

Dobrý deň,

len na jednom mieste na jazyku stále na ľavej strane sa mi robí mapa. Mám to, potom to nemám a potom zasa áno. Mne sa zdá, že sa to spraví, keď zjem niečo horúce. Používala som ústnu vodu Corsodyl a mi to pekne odišlo.

Prestala som a zasa sa mi tá mapa na tom mieste robí.

Môže sa ústna voda používať dlhodobo?

Ďakujem

Dobrý deň,

ústnu vodu môžete používať dlhodobo, len Corsodyl je na krátkodobé použitie.

Odporučila by som zobrať ster z jazyka a skúste si kúpiť probiotiká na cmúľanie do ústnej dutiny. Napr. Biogaia prodentis.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková