Ako sa zbavím vyrážky pri slabine?

Zodpovedané
27. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na stehne pri slabine mám dlhšiu dobu mäkkú vyrážku. Je ako jemná koža. Niekedy nie je pod kožou nič a je len tá kožička. A niekedy sa mi niečo vytvori ako keby vodička medzi kožou a mäsom.

Ako sa toho zbavím?

Je to na mieste, kde sa nohavičky dotýkajú kože. Nebolí to a nie je to opuchnuté. Len keď sa naplní tak cítim, že tam je.

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste si lokálne ošetrovať uvedené miesto Tanin alkoholom.

Ak by opakovane vytvárala vodička, tak je vhodné odobrať ster z tejto vyrážky .

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková