Akú červenú vyrážku to mám na špičke nosa?

Zodpovedané
19. jan 2021

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na špičke nosa sa mi urobila červená boľavá vyrážka, ktorá sa nedá ani vypučiť. Väčšinou nabehne pred menštruáciou. Teraz mám už po a vyrážka alebo skôr povedané červene miesto ostáva.

O aký problém ide?

Čím si to môžem natrieť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám takáto vyrážka objavuje pravidelne, tak mali by ste navštíviť dermatológa.

Ide o citlivé miesto na nose, preto si myslím, že liečbu by mal indikovať dermatológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková