Aký je Váš názor na očkovanie tehotných žien proti Covid-19?

Zodpovedané
25. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom očkovania proti Covid-19 v tehotenstve. Moja doktorka mi povedala, že sa môžem dať zaočkovať. Doktor, ktorý očkuje mi povedal, že ma nezaočkuje. Vraj to nie je vyskúšaná látka.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

v zahraničí sa bežne očkujú aj tehotné ženy zvyčajne vakcínou od spoločnosti Pfizer.

Keby som bola tehotná, tak sa dám zaočkovať. V niektorých očkovacích centrách nemajú problém zaočkovať aj tehotné ženy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková