Aký máte názor na oblečenie podporujúce potenie?

Zodpovedané
4. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Vážim nad 100 kilogramov a začala som s diétou podľa krvnej skupiny. Na Aliexpresse som objavila oblečenie podporujúce potenie.

Aký je Váš názor na takéto oblečenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

doteraz som sa nestretla v odbornej literatúre, ktorá sa venuje obezite a chudnutí, že by odporúčali tričká podporujúce potenie.

Pre obéznych pacientov je na trhu dostupný liek Mysimba, ktorý pomáha v chudnutí tak, že začnete jesť menšie porcie. Laicky povedané nebudete mať takú chuť do jedla, tento liek Vám môže predpísať Váš lekár.

Radšej by som investovala do tohto lieku a súčasne začala športovať a dbala na správne stravovanie, ako by som si mala kupovať uvedený typ oblečenia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková