Aký problém znamená necitlivosť kože?

Zodpovedané
3. jan 2020

Dobrý deň,

som v 7. mesiaci tehotenstva a už asi mesiac ma bolí ako keby bránica, resp. ľavé rebro. Zvyčajne je to večer a bolí to aj na dotyk. Bolesť prichádza aj sama od seba.

Včera som zistila, že je to priamo ako keby nad žalúdkom. Kúsok od boľavého miesta mám necitlivú kožu. Ako keby stále umŕtvenú.

O aký problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne pôjde o problém s nervom, ktorý prechádza touto oblasťou. Teda jeho časť môže byť pritlačená okolitými štruktúrami, napr. šľachou alebo svalom.

Preto máte pocit, že koža je necitlivá. Na presnú diagnostiku je potrebné vyšetrenie u Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková