Aký problém znamenajú závraty, malátnosť, únava a tlak šije?

Zodpovedané
31. mar 2020

Dobrý deň,

bola som na MRI a vestibulárnom vyšetrení. Žiadny doktor mi nič konkrétne nepovedal a mne po roku stále nie je dobre. Mávam závraty ako keby také točenie na kolotoči. Mám neistotu pohybu očí, ako keby mi nestíhali s pohybom hlavy. Cítim nevoľnosť, malátnosť, únavu.

Ráno sa budím ako keby som týždeň nespala. Cítim tlak šije a bolesť ramien, ktorá mi vystreľuje do ramien.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

odfotené nálezy neviem úplne prečítať pre horšiu kvalitu, ale Vaše ťažkosti sú neurologické.

Preto by sa mal k tomu vyjadriť neurológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková