Asi mám natiahnuté rameno. Mám ísť k lekárke?

Zodpovedané
29. jún 2020

Dobrý deň,

asi pred 3 dňami som spadla z postele, ale nevenovala som tomu nejakú extra pozornosť. Spadla som len nabok a vlastne ani nemám nejaké modriny alebo iné bolesti.

Pri páde som si natiahla ruku v ramene a teraz čím ďalej, tak tým viac ma boli. Doslova až tŕpne.

Mám ísť k lekárke?

Môžem využiť aj poistenie počas doby liečenia úrazov?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte stále bolesti, tak je vhodné ortopedické vyšetrenie.

A áno, môžete aj využiť poistenie počas doby liečenia úrazu. Len pri úvodnom vyšetrení musíte spomenúť, že išlo o úraz, tak aby to bolo zdokumentované aj v lekárskom náleze.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková