Bolí ma pod čeľusťou, mám tam malú guľku. O aký problém ide?

Zodpovedané
3. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Bolí ma pod čeľusťou, mám tam takú malú guľku. Na dotyk je to bolestivé, opuchnuté to nemám. Mám afty v ústach.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr pôjde o zdurenú lymfatickú uzlinu, ktorá sa zväčšila pravdepodobne kvôli aftám.

Ak bude pretrvávať zväčšenie tejto uzliny aj po tom, ako zmiznú afty, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková