Búšenie srdca a tachykardia neprestávajú. Aké sú moje výsledky?

Zodpovedané
14. feb 2022

Dobrý deň,

12/2021 som bola očkovaná 2. dávkou proti Covidu-19. V novembri 2020 som prekonala Covid-19. Posledné 2 týždne som po chorobe pociťovala bolesti v ľavej časti hrudníka, ktoré dodnes nezmizli. K tomu 2 týždne vysoké tepy, búšenie srdca. Urobili mi RTG na pľúcnom a všetko ok. Poslali ma ku kardiológovi.

Aké sú moje výsledky?

Bude to v poriadku?

Mám 27 rokov, nikdy som problémy so srdcom nemala. Kontrolu mám až o 2 mesiace, ergotest + Holter. Doplnila som magnézium, avšak búšenie a tachykardia neprestávajú.

Lekár mi o sparkling efekte viac nepovedal.

Ďakujem

Dobrý deň,

echo srdca máte v poriadku.

Ak neboli robené krvné testy, tak bolo by vhodné ich doplniť - krvný obraz, mineralogram a hormóny štítnej žľazy.

Dôležitý je ešte výsledok EKG Holtra, na základe ktorého sa potvrdí, alebo vyvráti porucha srdcového rytmu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková