Celý deň sa mi točí hlava. Čo mi je?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Dnes sa mi celý deň točí hlava bez prestávky. Mám za sebou tieto vyšetrenia: EEG, CT mozgu, CT chrbtice, MRI-C-chrbtice, MRI mozgu, endokrinológia, USG brucha 2x, RTG- dutín, očné, krčné, gastroenterológia, EKG, kardiológia, psychiater, psychológ.

Jediné, čo mi zistili, tak to je tetánia - neurogénna a hyoerventilačná. Plus krivá chrbtica zablokovaná. Chodím aj na rehabilitácie, no stále mi je strašne zle.

Mám 18 rokov a nikdy som sa necítila horšie. Ležím iba v posteli.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

z otázky usudzujem, že ste absolvovali naozaj mnoho vyšetrení, ktoré sú v poriadku.

Ak u Vás pretrvávajú závraty, tak ak sa doteraz neobjasnila príčina, tak môže ísť o idiopatické závraty, teda neexistuje zrejmá príčina závratov.

Tetániu spôsobuje zvyčajne laicky povedané psychická nepohoda, a to stres, vyčerpanosť, únava alebo slabosť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková