Čo si myslíte o dlhodobom používaní Duac gelu?

Zodpovedané
12. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojich problémov s pleťou. Keď som bola tehotná, tak moje problémy úplne vymizli a po pôrode sa znova vrátili. Pred tehotenstvom som používala dlhodobo Duac Gel. Ten jediný sa mi osvedčil. Teraz už nedojčím.

Čo si myslíte o dlhodobom používaní Duac gelu?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto je otázka skôr na kožného lekára, ale v súhrne charakteristických vlastností lieku tzv. SPC je uvedené, že liečba daným preparátom by nemala presiahnuť viac ako 12 týždňov nepretržitého používania.

Ak používate Duac gél dlhšiu dobu, poraďte sa s Vašim dermatológom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková