Čo znamená bolesť chrbta vyrážajúca do hrudníka?

Zodpovedané
30. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už asi 3. - 4. deň vstávam každé ráno tak, že ma bolí chrbtica. Bolesť preráža dopredu do hrudníka. Je to strašná bolesť. Potom ma to prejde a ráno zase.

Mám 29 rokov, 1 dieťa a trpím skoliózou. Dočítala som sa o veľmi zlých diagnózach.

O aký problém môže podľa Vás ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr si myslím, že pôjde o problém s chrbticou a aj nosenie dieťaťa môže zhoršiť skoliózu. Mali by ste vyhľadať fyzioterapeuta, ktorý by Vám doporučil cvičiaci plán.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková