Čo znamená hrčka v konečníku?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

dnes pri sprchovaní som si v konečníku objavila hrčku. Už dlhšie ma pobolieva, ale našla som to až dnes. Nemám žiadne iné problémy, len ma bolí konečník.

Teraz mám strach, či to nie je niečo horšie. Pred mesiacom som podstúpila odber krvi na hematológii, kde chodím každý rok kvôli anémii. Výsledky som mala v poriadku, žiadny zápal mi nezistili.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď vopred ďakujem

Dobrý deň,

najskôr môže ísť o hemoroid, tzv. zlatú žilu.

Aby sa presne určila diagnóza, tak by ste mali navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková