Čo znamená pukanie v uchu?

Zodpovedané
2. dec 2021

Dobrý deň,

už pár dní mám pukanie v uchu a hučanie v hlave. Keď si dám do ucha vatu, tak ma prestane bolieť a hučať mi v nej. Ale to pukanie v uchu mám len vtedy, keď hýbem so sánkou. A len tá ľavá strana tváre. Občas ma zabolí aj zub.

Niekedy ma zabolí aj hlava. Mám aj problémy s krčnou chrbticou a liečim sa na tetániu. K neurológovi som objednaná na 20.1.2022.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vás boli ucho, tak by ste mali absolvovať ORL vyšetrenie, pretože je potrebné vyšetriť sluch a samotné ucho.

Hučanie v ušiach môže spôsobiť problém s uchom alebo krčnou chrbticou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková