Čo znamenajú studené body na rukách?

Zodpovedané
5. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, ktorý ma trápi od detstva. Len tak sa mi hocikedy stane, že pociťujem veľmi chladivý pocit na ľavej a pravej ruke. Presne v oblasti zápästia a prstov, aj vrchu ruky.

Je to ako keby mi padali na ruku veľmi studené kvapky dažďa.

Čo to je?

Ďakujem

Dobrý deň,

príčina Vašich ťažkostí môže byť neurologického pôvodu. Zatiaľ môžete užívať Milgammu a objednať sa aj na neurologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková