Je moje CT mozgu v poriadku?

Zodpovedané
21. mar 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho CT vyšetrenia mozgu.

Záver: V CT obraze bez preukázanej sýtiacej sa ložiskovej patológie, bez prítomnosti intrakraniálnej hemorágie. Variačné cavum veli interpositi, diskr. hypodenzity v cps. interna - najskôr vrub akcentovaných PV priestorov. Perzist. fetálny odstup ACP vpravo. Nonfúzia dorz. oblúka C1, drobná v.s. akcentovaná podkožná LU subokcipit. vpravo.

Je moje CT mozgu v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,
Nález na CT mozgu je u Vás v poriadku, bez známok krvácania.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková