Je moje znamienko nebezpečné?

Zodpovedané
11. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Kvôli koronavírusu sa nedostanem k lekárovi a trápi ma znamienko.

Je moje znamienko nebezpečné?

Je ohraničené?

Ďakujem

Dobrý deň,

takto podľa fotografie sa znamienko javí ako ohraničené, ale na to aby sa určilo či je znamienko v poriadku alebo nie, je potrebné vyšetrenie u dermatológa, ktorý Vás vyšetrí pomocou dermatoskopu.

Akonáhle sa skončia opatrenia ohľadom koronavírusu, tak je vhodné doplniť dermatologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková