Je možné riešiť náznaky depresie a úzkosti v dôsledku zlého fungovania hormónov štítnej žľazy a nadobličiek voľnopredajnými liekmi?

Zodpovedané
19. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému.

Je možné riešiť náznaky depresie a úzkosti v dôsledku zlého fungovania hormónov štítnej žľazy a nadobličiek voľnopredajnými liekmi?

Napr, Depress stop.

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete vyskúšať tieto voľnopredajné produkty. Efekt liečby sa však nemusí dostaviť. Následne bude potrebné riešiť depresiu v spolupráci so špecialistami.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková