Je potrebný výmenný lístok k psychiatrovi?

Zodpovedané
11. mar 2019

Dobrý deň,

v jednom príspevku ste uviedli, že k psychiatrovi je potrebný výmenný lístok. Môj názor je, že lístok potrebný nie je.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

výmenný lístok nepotrebujete ak idete ku gynekológovi, kožnému lekárovi, k očnému lekárovi, stomatológovi a psychiatrovi.

Už som sa však stretla aj s tým, že v niektorých prípadoch si vyžadujú výmenný lístok aj na psychiatrii, preto je najlepšie si zavolať do danej ambulancie a informovať sa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková