Je takýto výrastok na jazyku nebezpečný?

Zodpovedané
22. jan 2023

Dobrý deň,

na jazyku mám takýto "výrastok" už 4 roky, možno aj dlhšie. Chorá nebývam, lekárka mi na to nikdy nič nepovedala. K zubárke chodím pravidelne, no tá sa tiež ku tomu nevyjadrila. Nerobí mi to žiadne problémy, ale je vidieť, že tam niečo mám.

Nemôže to byť otlačené od zubov alebo od toho, že si často zahryznem do jazyka?

Aký výrastok mám na jazyku a treba to nejako riešiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je výrastok stále rovnaký, nezväčšuje sa a Vám nerobí žiadne problémy, tak nie je potrebné to riešiť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková