K akému lekárovi sa mám objednať, keď mám podozrenie na diastázu?

Zodpovedané
28. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám podozrenie na diastázu.

Som viac ako 3 roky po pôrode, ktorý som mala akútnou sekciou v 33. týždni tehotenstva kvôli veľmi silnej preeklampsii. Moje brucho sa o niečo zmenšilo, ale naďalej ostalo neforemné a ovisnuté, napriek všetkej mojej snahe.

K akému lekárovi sa mám objednať?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

mali by ste navštíviť Vášho praktického lekára, ktorý Vás vyšetrí a odošle Vás na sonografické vyšetrenie brucha, alebo Vás odošle na chirurgiu a sonografia brucha sa bude realizovať cestou chirurga.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková