Koľko tabletiek B komplex s postupným uvoľňovaním môžem užiť, keď trpím depresiou?

Zodpovedané
10. mar 2021

Dobrý deň,

kúpila som si vitamíny od Jamiesom B komplex s postupným uvoľňovaním a je na nich písané 2 tabletky týždenne. Mávam depresie a pomáhajú mi, ale pre mňa je 2x do týždňa málo.

Koľko tabletiek si môžem dať?

Ďakujem

Dobrý deň,

treba dodržiavať užívanie tohto preparátu tak, ako to odporúča výrobca.

Ak chcete užívať B-komplex každý deň, tak potom by ste si mali kúpiť iný preparát, napr. B-komplex forte.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková