Kopol ma kôň do kolena, ktoré ma teraz pichá a zmodrelo mi. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
17. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pri práci ma kopol kôň do kolena. Koleno mi trochu spuchlo, zmodrelo a sfialovelo. Pri chôdzi, zohnutí, vystretí a záťaži ma v ňom pichá na vnútornej strane. Na dotyk veľmi bolí.

O aký problém môže ísť a čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste utrpeli úraz s kolenom, tak je vhodné traumatologické vyšetrenie, pri ktorom sa urobí RTG kolena a rozhodne sa o ďalšom postupe.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková