Mám protilátky, ale nemám už imunitu na Covid-19?

Zodpovedané
24. feb 2021

Dobrý deň,

dala som sa otestovať z krvi ( nie rýchlotest) na protilátky IGg v oficiálnom laboratóriu. Výsledok mi nebol nijako vysvetlená, bol len emailom zaslaný.

Výsledok mám 10,7 a Ref. interval je >11. Testovať som sa dala v januári a Covid sme mali začiatkom septembra. Čiže protilátky mám - prekonala som ho.

Už nemám imunitu?

Čo presne znamenajú tieto výsledky?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa výsledku sa dá usúdiť, že v tele nemáte dostatok protilátok, ktoré by Vás ochránili pred Covidom-19, preto je u Vás riziko, že znovu môžete dostať túto infekciu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková