Mám zle trávenie, bolesti chrbta, mávam žltú stolicu. O aký problém ide?

Zodpovedané
10. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, keďže lekári si ma len pohadzujú.

Mám zle trávenie, bolesti chrbta, mávam žltú stolicu. Robili mi MR a cd mám. Vraj je to ok.

O aký problém môže ísť?

Na akého lekára sa mám obrátiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak je nález na MR chrbtice v poriadku, tak bolesť chrbta bude pravdepodobne spôsobovať ochabnuté svalstvo chrbta.

Mali by ste vyhľadať fyzioterapeuta, ktorý Vás naučí cvičiť SM systém a Mckenzie cviky.

Zlé trávenie je veľmi široký pojem. Preto sa nedá povedať o čo môže ísť, ale bolo by vhodné vyšetriť stolicu na prítomnosť Helicobaktera.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková