Mám zväčšenú uzlinku v slabinách. Je môj krvný obraz v poriadku?

Zodpovedané
8. júl 2022

Dobrý deň,

bola som na vyšetrenie krvného obrazu. Už skoro dva mesiace mám zväčšenú uzlinku v slabinách. Spozorovala som ju po novom tetovaní. Mám chronický zápal mandlí.

Je všetko v poriadku?

Keď si ju masírujem, tak sa zmenší a po nejakom čase sa dá do pôvodnej veľkosti ako keď je zväčšená.

Ďakujem

Dobrý deň,

krvný obraz je v poriadku, niekedy sú lymfatické uzliny zväčšené iba reaktívne, teda nejde o žiadne ochorenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková