Môže mi búšenie srdca spôsobovať Cardilan?

Zodpovedané
26. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mala som Covid-19 a dostala som sa do nemocnice. Mám autoimunitné ochorenie. Pred rokom som mala zakrvácané pľúca, chorobu mikroskopická polyangitída. Liečili ma dlhšie z Covidu-19, lebo nemám imunitu.

Odvtedy ma dosť bolí hrudník. Hospitalizovali ma lebo som mala Covid pneumo, .zápal pľúc dnes srdce. Mám asi 13 tabletiek dokopy. Beriem aj Prednison 20 mg, ale napuchla som zase plus 12 kg som nabrala.

Biochemická liečba sa mi prerušila pre herpes zoster.

Môže mi búšenie srdca spôsobovať Cardilan?

Nariadili mi ho po Covide. Som operovaná na trojkomorový hydricefal už 10x. Vždy otvorená lebka, aj infekciu likvoru som mala, bdelú kómu. Všetko ma učili odznova, na vozíku som bola 2 roky a pomohla mi hyperbarická komora.

Ďakujem

Dobrý deň,

aby som mohla adekvátne odpovedať, tak potrebovala by som vedieť bližšie informácie ohľadom búšenia srdca.

Cardilan by Vám nemal spôsobiť búšenie srdca pokiaľ, máte minerály v poriadku. Avšak ste po prekonaní Covid1-9, ďalej píšete, že ste pribrali 12 kg a že máte mnoho ochorení, preto sa aj Vaše ťažkosti mohli objaviť po prekonaní Covid-19. Pretože to bola záťaž na Váš organizmus, ale najvhodnejšie bude navštíviť internistu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková