Môže pri liečbe Canesporom odpadnúť necht?

Zodpovedané
7. sep 2022

Dobrý deň,

mám otázku ohľadne Canespor sady na nechtovú mykózu. Používala som ju na palec na nohe, podľa návodu, teraz to bude tretí týždeň. Necht postupne mäkol, až keď som včera večer vyšla z vane, odpadol. Trošku ma to vydesilo.

Je toto štandardné pri liečbe Canesporom alebo je potrebné navštíviť dermatológa?

Ďakujem

Dobrý deň,

necht Vám odpadol zrejme preto, že bol oslabený kvôli mykóze.

Nie je potrebné ísť na kožné, teraz by Vám mal postupne vyrásť zdravý necht.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková