Môže stimulačný protokol súvisieť s výsledkami z krvi?

Zodpovedané
16. aug 2022

Dobrý deň,

mala som zvýraznené výsledky z krvi, kde glukóza bola 5.70, pričom referenčné hodnoty sú od 3.88 - 5.60. Rovnako tak aj hodnota leukocytov mala u mňa hodnotu 10.50 a norma je od 4.00 - 10.00.

Momentálne som v stimulačnom protokole.

Môže to mať súvis, alebo je za tým únava, stres, či sa len zbytočne obávam a je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

zvýšený cukor mohlo spôsobiť aj pitie sladkých nápojov a sladké jedlo večer pred odberom alebo aj žuvačka v deň odberu. Biele krvinky sú zvýšené iba mierne, môže to mať súvis so stimulačným protokolom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková