Môžem priberať z lieku Fixit?

Zodpovedané
23. jún 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už je to jeden rok, čo sa liečim na alergiu. Vzeralo to podobne ako žihľavka. Spôsobil to dotyk na tele, potenie, keď som si napríklad umyla ruky.

Lekár nevedel dôvod čo to spôsobilo a diagnózu určil ako dermografizmus kože. Nasadil mi Fixit 180. Liek zabral ale, za ten jeden rok užívania som pribrala už 8 kg.

Bude to liekom?

Dávam si pozor na stravu, denne urobím cca 12 000 krokov, 3 mesiace som aj pravidelne behala. A stále priberám.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

Fixit nie je liek, ktorý spôsobuje zvýšenie telesnej hmotnosti.

Pri náraste hmotnosti je vhodné doplniť vyšetrenie štítnej žľazy, pretože znížená funkcia spôsobuje priberanie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková