Na koho sa obrátiť, keď sa chcem dať otestovať na neznášanlivosť potravín?

Zodpovedané
15. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som si na vlastné náklady dať spraviť test na neznášanlivosť potravín.

Môžem poprosiť svoju všeobecnú lekárku?

Ako to funguje?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak si chcete dať realizovať odber ako samoplatca, tak krv Vám môže odobrať aj Váš praktický lekár.

Ďalšia možnosť je ísť na odber priamo do laboratória, kde sa robia tieto testy. Každé laboratórium má cenník, teda budete vedieť orientačnú sumu za vyšetrenia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková