O aký problém ide, keď mám točenie a tlaky v hlave plus tŕpnutie chrbta?

Zodpovedané
5. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Cítim tŕpnutie hlavy, chrbta a nohy. Mávam točenie hlavy a tlaky v hlave. Cítim nervozitu a kŕče v nohách.

Už je tomu rok a pol a stav sa zhoršuje. Robili mi vyšetrenie a bolo ok. Vraj mám ísť psychiatrovi.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v otázke ste neuviedli, aké vyšetrenia ste absolvovali.

Ak ste boli u neurológa a aj u Vášho lekára a podľa ich diagnostických záverov ste v poriadku, tak problém môže byť naozaj psychiatrický.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková