Oslabila sa mi chuť v ústach a som neustále hladná. Čo mi môže byť?

Zodpovedané
28. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Oslabila sa mi chuť v ústach a som neustále hladná. Koronavírus nemám, bola som testovaná.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o nešpecifický príznak. Pociťovanie neustáleho hladu môže spôsobiť zvýšená činnosť štítnej žľazy, nie vždy sa dá ozrejmiť príčina.

Treba si odsledovať zdravotný stav a sledovať aj ďalšie iné prejavy a následne je vhodné navštíviť Vášho lekára, pretože takto sa nedá určiť príčina Vašich ťažkostí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková