Pľuzgier na jazyku, biely povlak a pálenie. Mám sa obávať niečoho vážnejšieho?

Zodpovedané
15. okt 2021

Dobrý deň,

posledné dni ma neskutočne páli jazyk. Mám na ňom biely povlak a neustále sucho v ústach. Na ľavom boku jazyka sa mi urobil veľmi bolestivý malý pľuzgierik, ale veľmi bolí. Okrem toho ma bolia ďasná okolo osmičiek zubov (zuby múdrosti) rovnako na tej ľavej strane.

Mám sa obávať niečoho vážnejšieho?

Mám navštíviť zubára?

Ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ by som Vám odporučila kloktať Corsodyl. Ak sa nález nezlepší, tak potom je vhodné vyhľadať zubára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková