Po koľkých týždňoch vzniká závislosť na Neurole?

Zodpovedané
31. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Zomrel mi manžel a ťažko som to znášala. Nespala som a ani nejedla som 10 dni. Bola som úplne slabá.

Lekárka mi predpísala Neurol 0.5 3 x denne. Som s neho ospalá a to ho užívam 4 dni.

Včera som nemala potrebu si dať ani jeden. Dnes som ho zase potrebovala.

Po koľkých týždňoch vzniká závislosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

závislosť vzniká zvyčajne po troch týždňoch.

Ak sa stále necítite dobre, tak je vhodné prejsť na iný druh liekov, na ktoré nevzniká závislosť, toto však musíte konzultovať s Vašim lekárom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková