Po operácii žlčníka mám bolesti žalúdka a bolesti chrbta. Súvisí to s operáciou?

Zodpovedané
26. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému.

17.7.20 mi vybrali žlčník s 11 kameňmi - 6 veľkých cca 11 mm a 5 maličkých. Stále mávam bolesti žalúdka a od operácie mám dosť silné bolesti chrbta.

Môže to súvisieť s operáciou?

Ďakujem

Dobrý deň,

rekonvalescencia po operácii žlčníka zvyčajne trvá 6 týždňov. Bolesť chrbta môže aj nemusí súvisieť s operáciou.

Ak by pretrvávali bolesti žalúdka a objavila by sa horúčka, tak je potrebné má aktivít lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková