Podľa výsledkov z magnetickej rezonancie mám cystu. Ako sa mám liečiť?

Zodpovedané
8. sep 2019

Dobrý deň,

bola som na magnetickej rezonancii a píše sa tam, že mám cystu.

Ako sa mám liečiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,
K výsledku MR by sa mal vyjadrit lekár, ktorý Vás tam odoslal - neurológ. Z môjho pohladu je cysta malá, nemala by robiť žiadne zdravotné ťažkosti. Problém skôr vidím v popísanom blízkom kontakte nervov a ciev, toto Vám môže spôsobovať ťažkosti, najmä bolesti - ako som spomínala, k liečbe by sa mal vyjadriť neurológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková